GIA Poznaj predyspozycje adaptacyjne kandydatów

Test GIA bada między innymi zdolności związane z porównywaniem elementów, posługiwaniem się liczbami czy orientacją przestrzenną.

Wyniki testów, w zależności od oczekiwanych na danym stanowisku cech, pomagają wybrać kandydata posiadającego zdolności szybkiego przyswajania wiedzy, czy zdobywania nowych umiejętności. Pozwala to na maksymalizację wydajności pracy i działalności firmy.

Poznaj umiejętności i predyspozycje intelektualne swoich pracowników!

Wyniki testów pozwolą na określenie zdolności i potencjału intelektualnego w określonych obszarach. Pomogą także wyłonić liderów, którzy potrafią zarządzać zmianą.

 

Dzięki analizie testów pracowników managerowie mogą efektywniej zarządzać ich umiejętnościami, utrzymać ich zaangażowanie w pracę poprzez stawianie wyzwań najlepiej rozwijających ich potencjał. Wyniki testów pozwalają także określić ścieżkę szkoleń odpowiednią dla poszczególnych kandydatów.

Czas wypełnienia: 20 minut

Cena: 999

Opinie

Przekonaj się jak skuteczne są testy Thomasa!

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów oraz ekspertów.

 
Konrad Lewicki
General Manager
TTI Eastern Europe
„Wypełnianie testu przez kandydata umożliwia otrzymanie wielu złożonych informacji na temat jego funkcjonowania w środowisku pracy. Z oczywistych względów zaoszczędza to wiele czasu i pracy”.
 
Kamila Czarnomska
Doradca Zawodowy
Trening Kariery
„Myślę, że warto robić te testy, ponieważ pokazują Wasze naturalne predyspozycje, talenty i przewagi konkurencyjne. Dowiecie się też tego nad czym warto popracować, żeby zadbać o swój rozwój osobisty”.
 

Marta Jędrzejowska
Specjalista
ds. Sprzedaży

„Broszura informacyjna jest prosta, treściwa a test zajmuje około 30-40 minut, można go zrobić on-line. Byłam zaskoczona, że krótkimi pytaniami można tak zweryfikować zachowanie”.
Pakiet Premium

Zaawansowany pakiet zawiera:

GIA
999zł

PPA
799zł

JOB
399zł

JOB/PPA - 399zł

oszczędzasz 697zł!

2697 zł

netto

zł/os

2000
Pakiet Optimum

Najpopularniejszy pakiet zawiera:

GIA
999zł

PPA
799zł

oszczędzasz 200zł!

1798zł

netto

zł/os

1598
Pakiet Basic

Podstawowy pakiet zawiera:

JOB
399zł

PPA
799zł

JOB/PPA - 399zł

oszczędzasz 100zł!

1597zł

netto

zł/os

1497

Wybierz pakiet testów najlepiej odpowiadający potrzebom Twojej firmy!

Poznaj lepiej kandydatów i sprawdź czy Wasza współpraca będzie przebiegała zgodnie z oczekiwaniami. Dzięki testom usprawnisz także komunikację, system motywacji i zarządzania ludźmi w swojej firmie.

W zależności od rodzaju testu możesz uzyskać niezwykle trafne informacje o wskazanej osobie - na przykład w jaki sposób się komunikuje, jak podejmuje decyzje, co motywuje ją do pracy, jakie ma predyspozycje lub ograniczenia oraz w jaki sposób nią zarządzać i w jakich kierunkach szkolić. To pozwoli nie tylko skuteczniej oddziaływać na pracowników, ale także zwiększy efektywność pracy.

Wybierz

Job

PPA

GIA

Kontakt z biurem w Gdańsku
     
al. Grunwaldzka 31
80-241 Gdańsk
tel. 58 58 58 072
fax. 58 58 58 073

biuro@jobhouse.pl

www.jobhouse.pl

fb.com/jobhouse

Kontakt z biurem w Warszawie
     
ul Czerniakowska 141
00-453 Warszawa
tel. 22 10 10 923
fax. 22 10 10 924

warszawa@jobhouse.pl

www.jobhouse.pl

fb.com/jobhouse